Прикажан е еден резултат

Прикажи 12 24 36

Калем CL2.2uH CEC

10.00 ден (вклучено ДДВ)
2.2uH, 515mA, 0.3Ω, 20%, Ø3.2x7.0mm, Axial, Намотка калем индуктивитет