Прикажан е еден резултат

Прикажи 12 24 36

Калем CL15uH DBS135

60.00 ден (вклучено ДДВ)
SMD, 15uH, 3A, 0.046Ω, 20%, 12.8x9.3x5.4mm, Намотка калем индуктивитет